Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Сарафово
162 000 €
316 844.46 лв.

(2 746 €, 5 370.71 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 10:02 на 6 май, 2026 год.
Обявата е посетена 216 пъти.
Площ:
59 m2
Етаж:
7-ми от 9
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2020 г.

Описание на имота:

Продава се стилен двустаен апартамент в кв. Сарафово, разположен в луксозен и отлично поддържан комплекс Resident Park . Жилището се намира на 7-ми етаж в сграда с асансьор и е с обща площ от 59 кв.м.
Апартаментът е напълно обзаведен и готов за нанасяне. Разпределението е функционално и комфортно:
входно антре
просторна дневна с напълно оборудвана кухня
уютна спалня
баня с тоалетна
мокро помещение
Имотът е със западно изложение, което осигурява много светлина и красиви залези.
Комплексът предлага:
затворена и озеленена територия
видеонаблюдение и контрол на достъпа
зона за барбекю
детска площадка
лятна кухня и беседка за отдих
Таксата за поддръжка е само 22 евро месечно. Сградата се управлява от етажна собственост, което гарантира добра организация и ниски разходи.
Отличен избор както за целогодишно живеене, така и за инвестиция с висок потенциал за отдаване под наем.
Особености
Тухла
Асансьор
Обзаведен
Контрол на достъпа
В затворен комплекс
За контакт:
0884753108
Агенция:
ЕДВАНС БГ
0884753108
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2023 г.
advanceestate.imot.bg
Адрес:
област Бургас, гр. Бургас, с.Равда ул.Кирил и Методи 18
http://advancebg.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Бургас, Сарафово
Обява: 1b177555983747601

162 000 €
316 844.46 лв.
История на цената
(2 746 €, 5 370.71 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Бургас, Сарафово

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност